09:00 deri më 18:00

E Hënë - E Shtunë

Qendra Pajton

Tiranë, 1001

355 68 205 5333

355 67 604 6782

Rrezja e çmimeve: Nga

Okazionet e momentit

66,000€

Hyrje 2+1 tek Kompleksi Green City

Tiranë Tiranë Qarku i Tiranës AL
66,000€
  • 2Dhoma Gjumi
  • 2Tualete
  • 120
  • 8 orë më parë
80,000€

Dublekse 2+1 Me Hipoteke Rruga Konferenca e Pezes

Tiranë Tiranë Qarku i Tiranës AL
80,000€
  • 2Dhoma Gjumi
  • 1Tualet
  • 138
  • 2 muaj më parë

Zyra dhe ambiente me qera

Highway Tirane-Durres Km1, Rruga Industriale, Tiranë, Shqipëri
  • 1000
  • 2 muaj më parë

Zgjidhni më të mirën